Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 13 grudnia 2019
  • wyświetleń: 1216

W Pszczynie w Galerii "13" kupisz obraz pod choinkę

Jeśli nie macie Państwo pomysłu na prezent pod choinkę dla najbliższej osoby, proponujemy coś dla duszy i oczu. Wystarczy zajrzeć do Galerii "13" przy ulicy Bednarskiej, aby wejść w niesamowity świat przeniesiony na płótna przez artystów.

W Pszczynie w Galerii "13" kupisz obraz pod choinkę - 12.2019 · fot.


Malarze grupy AMEIA Pro Art Pless specjalnie dla Państwa będą dostępni w Galerii "13" od poniedziałku 16 grudnia do niedzieli 22 grudnia w godzinach od 12.00 do 18.00. W tym czasie można nie tylko pooglądać ich dzieła, porozmawiać z autorami, ale również dokonać odpowiedniego zakupu prezentu pod choinkę.

Gwarantujemy, że obdarowany czymś ponadczasowym i niebanalnym będzie zachwycony i dozgonnie wdzięczny. Obrazy jako podarunki proponują Państwu: Anna Stoszek - Szroborz, Alicja Szymczak, Monika Balcar - Konieczny i Stanisław Szroborz. Informujemy i przypominamy, że wymienieni twórcy podarowali swoje prace na aukcję na rzecz Fundacji "Zwierzęca Arkadia".

Każdy w Galerii znajdzie coś pod choinkę dla siebie i najbliższych w bardzo przystępnych cenach (oczywiście z autografem autora).

Zapraszamy codziennie przez najbliższy tydzień od 12.00 do 18.00.

Renata Zborowska

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA