Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 27 listopada 2019
  • 6 grudnia 2019
  • wyświetleń: 2996

Mikołaj odwiedzi Karczmę Wiejską w Jankowicach

Za nami:

6 grudnia Mikołaj odwiedza dzieci w każdym miejscu na całym świecie. Wszędzie dzieci czekają na niego z utęsknieniem, wypatrują go za oknem i z uroczą podejrzliwością obserwują kominy. Mikołaj śladem lat poprzednich zapowiedział, że przybędzie również do Karczmy Wiejskiej z workiem pełnym prezentów aby rozdać je wszystkim grzecznym dzieciom.

Karczma Wiejska


Wraz z Mikołajem odwiedzą nas Śnieżynki, które w kreatywny sposób umilą najmłodszym oczekiwanie na upragnionego Gościa. W tym czasie dzieci będą mogły uczestniczyć w zabawach ruchowych, zabawach z chustą, tańcach i wspólnym śpiewaniu piosenek oraz tworzyć plastyczne arcydzieła.

Karczma Wiejska


Każde z dzieci otrzyma dyplom od Mikołaja za grzeczne sprawowanie oraz będzie mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem. W cenie biletu dzieci otrzymają słodki poczęstunek i do tego ulubiony napój Mikołaja słodkie gorące kakao.

Karczma Wiejska


  • Na spotkanie zapraszamy 6 XII 2019 na godzinę 16:00
  • Cena biletu 30 zł / dziecko.


Karczma Wiejska


Mikołaj wręczy prezent który trzeba dostarczyć do nas dzień wcześniej i wyraźnie opisać imieniem i nazwiskiem dziecka. Serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie. Ilość miejsc ograniczona.

Karczma Wiejska


Wszelkie informacje znajdziecie Państwo: www.karczmawiejska.pl, www.facebook.com/karczmajankowice.

Karczma Wiejska


43-215 Jankowice
ul. Żubrów 112

tel. 32 447 18 82REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA