Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 13 listopada 2019
  • wczoraj, 15:20
  • wyświetleń: 2603

Trwają Święta na Starówce! W tym roku na trzech placach Bielska-Białej

Tegoroczne "Święta na Starówce" będą trwały aż 10 dni. Impreza po raz pierwszy w historii odbędzie się na trzech placach w Bielsku-Białej: na Rynku, na placu Bolesława Chrobrego i na placu Wojska Polskiego.

Święta na Starówce - 13.12.2019 · fot.


Na Rynku, w drewnianych pawilonach handlowych, czynne są stoiska gastronomiczne. Na placu Bolesława Chrobrego otwarto strefa dla dzieci z karuzelami, saniami Mikołaja, animacjami z udziałem elfów i innymi atrakcjami. Tam również ustawiono stoiska z zabawkami i innymi artykułami dla dzieci.

Stoiska z wyrobami świątecznymi i rękodziełem rozlokowano na placu Wojska Polskiego obok lodowiska.

Na estradzie na Rynku wystąpią m.in.: Kasia Cerekwicka, Aleksandra Nykiel, Tomek Lewandowski & SzeSzeMa, Damian Luber z zespołem, Trojak Stret Cimbo , ARKA NOEGO OFFICIAL, Dzień Dobry, Kamuflaż, Włóczykije, Kapela Góralska Beskid, uczniowie Akademii Dźwięku z Cieszyna, uczniowie Hollywoodzkiej Szkoły Śpiewu i Bielskiego Studia Piosenki.

Loading...


Loading...


Występy zespołów będzie można oglądać na telebimach ustawionych na placu Bolesława Chrobrego i placu Wojska Polskiego.

W trakcie "Świąt na Starówce" odbędą się także bezpłatne warsztaty i animacje dla dzieci. Na lodowisku na placu Wojska Polskiego będziemy oglądać pokazy jazdy figurowej, dyskoteki w słuchawkach, nauka jazdy na łyżwach i inne atrakcje.

Wydarzenie odbywać się będzie od 13 grudnia do 22 grudnia.

święta na starówce

ab / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA