Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 18 stycznia 2019
  • 27 stycznia 2019
  • wyświetleń: 1363

"Piramida marzeń" - koncert w sali widowiskowej PCKul

Za nami:

"Piramida marzeń" - taki tytuł nosi koncert, który odbędzie się w niedzielę 27 stycznia sali widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury.

Jak co roku od 10 lat w okresie świąteczno - noworocznym zapraszamy tych, którzy chcą wesprzeć budowę Hospicjum św. O. Pio w Pszczynie, na koncert mający jedno wielkie przesłanie - podziękowanie za zaangażowanie duchowe, fizyczne i finansowe dla tego przedsięwzięcia.

Od dwóch lat koncert jest również okazją do podsumowania akcji "Zdobywamy szczyty dla Hospicjum". Naszym występem chcemy podziękować tym, którzy biorą udział w tej akcji, ale także wszystkim popierającym działalność Hospicjum.

Wstęp na koncert jest wolny, poprosimy jednak wszystkim przybyłych o zasilenie budżetu Hospicjum poprzez wrzucenie dowolnych datków do przygotowanych skarbonek.

W programie niedzielnego wieczoru oprócz podsumowania wspomnianej akcji zaplanowano program artystyczny. Zagra dla nas zespół "now", zatańczą grupy taneczne, zaśpiewają wokaliści z "13", a recytatorzy uraczą nas mądrymi przemyśleniami największych filozofów.

Zapraszamy zatem serdecznie w niedzielę 27 stycznia na godzinę 18.00!

Piramida marzeń


43-200 Pszczyna
ul. Piastowska 1

tel. 032 2104551

Renata Zborowska

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA