Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 23 września 2017
  • wyświetleń: 2518

Gratka dla pszczyńskich smakoszy! Pokaz filmu i kolacja degustacyjna

W piątek, 6 października o godzinie 18.00 w Pszczyńskim Centrum Kultury odbędzie się pokaz specjalny filmu dokumentalnego o jednej z najlepszych restauracji na świecie.

Konkurs"Noma: My Perfect Storm" opowiada o duńskim szefie kuchni Rene Redzepim, którego kreatywność i odwaga zrewolucjonizowały nie tylko kuchnie skandynawską, ale zainspirowały tysiące kucharzy na całym świecie.
Również polscy szefowie kuchni pozostają pod wpływem kuchni Redzepiego. Z trojgiem z nich będziemy mogli spotkać się w PCK bezpośrednio po seansie. Będą to: Przemek Błaszczyk z Mañana Bistro&Wine Bar w Chorzowie, Bartosz Gadzina z Restauracji Beksien w Bielsku-Białej oraz Robert Trzópek z Restauracji Bez Gwiazdek w Warszawie. Spotkanie poprowadzą Lucyna Zembowicz oraz Jakub Gutek z FILMS for FOOD.

Kadr z filmu "Noma: My Perfect Storm"
Kadr z filmu "Noma: My Perfect Storm"


Po filmie odbędzie się specjalna kolacja degustacyjna inspirowana filmem "Noma: My Perfect Storm", którą przygotuje restauracja Wodna Wieża.

Bilety na film w cenie 15 zł sprzedaje oraz więcej informacji udziela Pszczyńskie Centrum Kultury - tel. (32) 210-45-51, www.pckul.pl oraz Restauracja Wodna Wieża - tel. 781-040-000, rezerwacja@wodnawieza.pl.

"Noma: My Perfect Storm"


43-200 Pszczyna
ul. Piastowska 1

tel. 032 2104551

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA