Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 11 maja 2017
  • 5 czerwca 2017
  • wyświetleń: 2956

"Fantastyczny świat moich snów" - konkurs plastyczny

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pt. "Fantastyczny świat moich snów".

Konkurs jest skierowany do młodych artystów, chcących rozwinąć swoje umiejętności. Tematyka marzeń sennych pozwala na przelanie na papier fantastycznych wizji i barwne oddanie świata pełnego fantazji i dziecięcej wyobraźni. Pragniemy rozwijać kreatywność dzieci i pozwolić im na pełną artystyczną swobodę, dlatego proponujemy wykorzystanie dowolnej techniki artystycznego wyrazu.

Udział w konkursie mogą wziąć uczniowie szkół podstawowych, mieszkających i uczących się na terenie powiatu pszczyńskiego oraz członkowie sekcji plastycznych z ośrodków kultury powiatu pszczyńskiego. Uczestnicy będą oceniani w dwóch kategoriach: klasy I-III oraz klasy IV-VI. Technika prac jest dowolna, o czym mówi regulamin konkursu, jednak cała praca nie może wykraczać poza 1 stronę formatu A3.

Szczegółowych informacji o konkursie udziela p. Joanna Musiolik pod numerem: (32) 212-44-91 (wew. 19), pod adresem: joanna@kulturasuszec.pl lub osobiście w biurze Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu, ul. Ogrodowa 22. Więcej informacji na www.kulturasuszec.pl

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu


43-267 Suszec
ul. Ogrodowa 22

tel. 32 212 44 91
fax 32 212 44 91
kom. 664 006 906

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA