Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 25 stycznia 2017
  • wyświetleń: 1364

[ZDJĘCIA] Ferie w pawłowickiej bibliotece

Jak co roku, w pierwszym tygodniu ferii zimowych, Gminna Biblioteka Publiczna w Pawłowicach zorganizowała zabawy dla najmłodszych czytelników, tym razem pod hasłem "W bibliotece wszystko gra!".

Ferie w bibliotece w Pawłowicach - 01.2017 · fot.


W ramach spotkań dzieci wzięły udział m.in. w turnieju gier planszowych zaprezentowanych przez pana Mariusza Habraszkę z firmy Zgrana Rodzina. Najwięcej emocji i śmiechu wzbudziła ruchowa gra "Tańczące jajeczka", wymagająca koncentracji "Zaklęta wieża" oraz prosta, ale interesująca gra "Dobble".

Dzieci, w ramach zajęć plastycznych mogły również stworzyć papierowe upominki i dekoracje z okazji zbliżających się dni Babci i Dziadka.

Ostatniego dnia odbyły się warsztaty z elementami muzykoterapii, prowadzone przez panią Ewę Szymańską-Kirszniok, podczas których dzieci, w rytm muzyki wykonywały proste ćwiczenia, grały na instrumentach, prezentowały swoje umiejętności taneczne.

Filia Osiedle również zapewniła najmłodszym wiele atrakcji. Dzieci spędziły czas m.in. wykonując trójwymiarowe owady oraz rozwiązując zagadki, rebusy i krzyżówki, przygotowane przez Sowę Mądrą Głowę.

Zajęcia się skończyły, lecz biblioteka nadal jest otwarta i zaprasza wszystkich, którzy chcą się z nią zaprzyjaźnić.

aka / pless.pl, źródło: UG Pawłowice, GBP w Pawłowicach

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA