pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 4 czerwca 2007
  • wyświetleń: 2172

Strefa zagra w Kinie Wenus

8 czerwca o 20.00 w pszczyńskim Kinie Wenus odbędzie się koncert zespołu "STREFA". Muzyka jaką prezentuje ten skład to Rock & Pop. Wszystkich serdecznie zapraszamy na dobrą zabawę. Bilety są w cenie 5zł.

Zespół Strefa pochodzi ze Ślaska z rejonu Tychów, Pszczyny i Kobióra. Muzyczna przygoda grupy rozpoczęła się w 1996 roku. Przez te lata zagrali wiele koncertów i mieli przyjemnosć występowania z takimi gwiazdami jak: Dżem, Bajm, Wilki czy Myslovitz.

W trakcie swojej jedenastoletniej historii nagrali płytę oraz singiel "my sami", który obecnie jest promowany. Ich twórczość prezentowały już rożne rozgłośnie radiowe i telewizyjne. Teraz wystąpią w Pszczynie.

Ich muzyka określana jest jako "light rock" i stale zyskuje nowych słuchaczy i pochlebne opinie muzycznych krytyków. W tegorocznych kwalifikacjach do konkursu Opole Debiuty 2007, które organizowała TVP 3 w Katowicach, zostali wyróżnieni na siódmym miejscu z 72 zespołów.

new / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.