Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 28 maja 2007
  • wyświetleń: 4385

Dni Kobióra - zobacz zdjęcia

W sobotę 26 maja rozpoczęły się Dni Kobióra. Przez cały weekend można było brać udział w imprezach przygotowanych przez organizatorów. Sobota przeznaczona została na rozgrywki sportowe.

Zielony Kobiór z lotu ptaka
Kobiór z lotu ptaka.fot. Jacek Kozyra · fot.


O godz. 8.00 odbyły się na zalewie zawody wędkarskie dla dorosłych, o 10.00 turniej skata (GOK), o 11.00 szachowe mistrzostwa Kobióra (muzeum Smolarnia), od 11 do 18 trwał Dzień Otwarty Muzeum Regionalnego, o 17.00 odbył się mecz piłki nożnej GLKS Leśnik - LKS Brzeżce (GOK), a o 20.00 zaplanowano ognisko integracyjne dla miłośników piłki nożnej.

W niedzielę uroczystości rozpoczęła mszą św. w intencji mieszkańców gminy (godz. 10.30), o 14.30 odbyło się nabożeństwo majowe przy Grocie Matki Boskiej z Lourdes, na 15.00 zaplanowano uroczysty przemarsz mieszkańców na teren Gminnego Ośrodka Sportowego, a o 15.30 rozpoczął się festyn rodzinny. Zaplanowano występ zespołu Kobiórsko Czelodka, koncert orkiestry dętej Batory z Chorzowa oraz Zespołu Pieśni i Tańca Chorzów.

Występ zespołu tanecznego Promień, koncert zespołów Uwaga, Silver Samurai. Na 20.30 odbyła się biesiada śląska z zespołem Ha-Nuta. Dodatkowo w czasie trwania festynu rodzinnego można było oglądać wystawę Marii Mazur-Cichy oraz wystawę gołębi.

Górnośląski Tygodnik Regionalny "Echo"

Zobacz zdjęcia z Dni Kobióra.
Dni Kobióra - 26-27.05.2007

Autor zdjęć: Piotr Kaczmarczyk

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA