Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 21 lipca 2006
  • wyświetleń: 5238

senSORRY

senSORRY


senSORRY to jedna z ciekawszych formacji muzycznych na Śląsku. Zagrali kilkadziesiąt koncertów, między innymi wspierając trasę koncertową zespołu Pogodno (jesień 2005) a także otwierając koncerty Ścianki, Jacka Lachowicza oraz Los Trabantos.

Największym atutem zespołu jest fakt, że każdy z muzyków ma odmienne muzyczne korzenie. Są skrajnie różni. Dlatego tworzą muzykę, która jest wypadkową fascynacji każdego z nich. Brud Jane’s Addictions łączy się z przestrzennymi gitarami Radiohead, a jazgot saksofonu z połamanymi bitami Primusa. Dzięki temu muzyka senSORRY jest inna. Jednocześnie świeża i eklektyczna. Momentami ociera się o słodkawy avant-pop by zaraz potem wrócić do surowych post-rockowych brzmień.

Słychać, że blisko im do brzmienia i charakteru trójmiejskiej sceny muzycznej. W przeszłości Bizon współpracował z muzykami Pogodno i Pokahontaz. Sosna współtworzył Szpilki i Włosy Marcina Kydryńskiego.

senSORRY to zespół zdecydowanie koncertowy. Ich koncerty to organiczna energia w czystej postaci. Na scenie muzycy nie boją się także spontanicznych eksperymentów. W zadymionym klubie potrafią jak nikt inny oddać się transowym improwizacjom.

senSORRY tworzą:
Bizon – bas, vocal
Sosna – sax, vocal, fx
Bubak – gitara
Poźniak - perkusja

więcej na www.senSORRY.com class=dodaj target=_blank>www.senSORRY.com

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA