Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 1 lutego 2006
  • wyświetleń: 6631

Vis`A`Vis

Vis`A`Vis
Tuti


Vis`A`Vis to zespół hip hopowy, który powstał w 2005 roku. Z pewnością nie można o nim powiedzieć, że jest zespołem niedoświadczonym na scenie muzycznej, ponieważ powstał ze sztandarowych członków dawnych formacji pszczyńskich EXCA SQAD oraz Fak Stala.

W skład ekipy wchodzą: Baker -(dawniej EXCA) który jest odpowiedzialny za wokal
oraz sprawy związane ze stroną reklamującą zespół; Tuti ( dawniej Fak Stala ) na którego barkach spoczywa oprawa muzyczna, bit box oraz sprawy akustyczne i finansowe, KitsHu (dawniej EXCA), który odpowiedzialny jest za wokal do większości kawałków oraz oprawę muzyczną.

Twarzą w Twarz lub Vis A Vis zagrało jak dotąd 5 koncertów na terenie Pszczyny,Wisły i Bielska Białej. Zespół w ostatnich 4 miesiącach roku 2005 zawiesił koncertowanie na rzecz pracy nad płytą demo, którą będzie można usłyszeć na przełomie marca i kwietnia 2006 roku.

Twórczość chłopaków nie jest ograniczona konkretnymi nurtami i stylami muzycznymi, jak sami mówią: „...najbardziej cieszy nas, kiedy kawałek po prostu jest bardzo dobry, a jeżeli przy tym może wnieść coś nowego do muzyki to tym lepiej...” Na ich płycie będzie można znaleźć zarówno klimaty poważne, luźne historyjki i tematy, trochę hip hopu punchlineowego, jak i klimaty eksperymentalnego nurtu tej muzyki.

Strona: www.visavis.friko.pl class=dodaj target=_blank>www.visavis.friko.pl, www.visavis.bighost.pl class=dodaj target=_blank>www.visavis.bighost.pl

bakerson

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA