Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 3 stycznia 2006
  • wyświetleń: 10192

CeHa

CeHa – czyli Pszczyńsko – Bielski skład w który wchodzą: Cezet, Hesik, Mah, matess. Początkowo Hesik i Cezet skupiali sie na produkcjach solowych, a od listopada 2002 roku zabrali sie za wspólne nagrywki, których owocem jest 57 minutowa płyta cd CeHa „Cel osiągnięty”. Klipy promujące tę właśnie płytę można obejrzeć za pośrednictwem internetu (www.hiphop.mocny.com, www.ceha.kom.pl )

Warstwą muzyczną utworów zajmuje się Hesik, u którego na domowym sprzęcie rejestruje się większość materiału, natomiast za sprawą Cezeta kawałki nabierają innego kształtu ze względu na w większości śpiewane refreny, co decyduje jednocześnie o oryginalności i niepowtarzalności CeHa.

W #11 „Magazyn HipHop” można przeczytać dosyć obszerne info oraz wywiad z jednym z członków składu, a także obejrzeć klip CeHa „Oto płyta”, który znalazł się na dołączonej do magazynu płyty CD. Klip CeHa „Wszystko przede mną” można natomiast obejrzeć w #12 tego samego magazynu.

Przy opisywaniu tego składu warto szczególną uwagę zwrócic na koncerty, których zagrali w krótkim czasie kilkanaście na terenie całego kraju (m.in.: Wieluń, Szczecin, Kraków, Bielsko – Biała, Tychy, Pszczyna, Bieruń, Gdynia, Gdańsk, Jastrzębie, Katowice, Oświęcim, Czechowice - Dziedzice, Żagań, Jaworzno, Żory, Władysławowo). Jak sami twierdzą największą satysfakcje mają jak widzą bawiącą się i spiewającą razem z nimi publiczność.... fragment koncertu urodzinowego oficjalnej strony Pszczyńskiej sceny HipHop można ściągnąć z www.hiphop.mocny.com- dział relacje.

Dnia 29.04.2004 światło dzienne ujrzał drugi „nielegal” chłopaków zatytułowany "Dwutlenek Węgla". W międzyczasie nagrywania drugiej płyty chłopaki udzielili kilku wywiadów do ogólnopolskich medii traktujących hiphop oraz wzięli udział jako gośc muzyczny w programie "Poplista", który emitowany był w każdą niedziele w tv Polsat. Klip promujący "Dwutlenek Węgla" można obejrzeć również w Tv VIVA Polska.

Trzecia płyta zespołu "W Przedsprzedaży" ukazała się z dwudniowym opóźnieniem, który był spowodowanym ciężkim koncertowaniem w Węgierskiej Górce. Po dwóch dobach oczekiwać fani CeHa w końcu mogli pobrać najnowszą płytę na dysk. W międzyczasie nagrywania płyty powstał klip do kawałka "Adrenalina", jednak ten kawałek nie wszedł na trackliste płyty. Teledysk można pobrać na www.hiphop.mocny.com.

Po wypuszczeniu w "świat" płyty, postanowili wziąść wszystko w swoje ręce i wysłać „demówki: do wytwórni. Zainteresowanie wyraziły dwie wytwórnie. Zdecydowali ostatecznie jednak ze płytka pojawi się w sklepach w maju 2006 nakładem warszawskiej wytwórni Rap-In.

koncerty: +48 505 00 96 57
strona: www.ceha.pl class=dodaj target=_blank>www.ceha.pl

matess / hiphop.mocny.com

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA