Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 14 października 2019
  • 23 października 2019
  • wyświetleń: 1072

10. Jubileuszowa Suszecka Jesień Kulturalna

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza wielbicieli kultury na jubileuszową 10. Suszeczką Jesień Kulturalną! Aż 7 wydarzeń czeka na Państwa!

Tegoroczną Suszecką Jesień Kulturalną zainauguruje Turniej Zespołów Ludowych im. M. Cieśli "Jak ze Susca powandruje", który odbędzie się po raz XVI. Na Turniej zapraszamy 3 listopada o godz. 15:00. Zapraszamy wszystkich, którym bliska jest tematyka kultury regionalnej. Wstęp wolny.

Jak co roku zapraszamy także na prapremierę spektaklu Amatorskiego Zespołu Teatralnego działającego przy suszeckim Kole Związku Górnośląskiego pt. "Kawaler z odzysku", która odbędzie się 10 listopada o godz. 18:00 oraz na premierę w dniu 11 listopada o godz. 18:00. Spektakl autorstwa Moniki Panfil, w reżyserii Bogusława Musiolika. Zapraszamy tym bardziej, że Amatorski Zespół Teatralny świętuje 20-lecie swojego istnienia. Bilety w cenie 10 zł można nabyć w sekretariacie GOKu w Suszcu lub na portalu biletyna.pl.

W kolejny weekend zapraszamy Państwa na niezwykły wieczór - Wieczór Wolności, który odbędzie się 24 listopada o godz. 18:00. Podczas wieczoru wręczymy nagrody laureatom ogólnopolskiego konkursu "Moje Podróże Małe i Duże". Wieczór Wolności, będzie stanowić wyraz podziękowania dla firm, liderów społecznych, mieszkańców za współpracę i okazane wsparcie na rzecz propagowania działań kulturalno-społecznych w naszej gminie. O ucztę muzyczną zadba zespół MÓW. Wstęp wolny.

W związku z przypadającymi w tym roku obchodami 100-lecia Powstań Śląski zapraszamy na wzruszający monodram "Mianujom mie Hanka" Teatru Korez. Wystąpi Grażyna Bułka, reżyseruje Mirosław Neinert. Monodram oparty na tekście Alojzego Lyski - "Opowieść górnośląska". Po spektaklu zapraszamy do wspólnej dyskusji z gośćmi: Alojzym Lysko, dr Krystianem Węgrzynkiem i Grzegorzem Franki. Spektakl odbędzie się 29 listopada o godz. 18:00. Bilety w cenie 30 zł można nabyć w sekretariacie GOKu w Suszcu lub na portalu biletyna.pl.

W ramach realizowanego "Kursu na sztukę" zapraszamy do udziału w Wieczorze z muzyką rozrywkową. Będzie to nie lada okazja dla osób 50 +, aby wziąć udział we wspólnej zabawie andrzejkowej. Wieczór odbędzie się 30 listopada, rozpoczęcie o godz. 17:00. Wydarzenie ma charakter otwarty, zachęcamy do przyniesienia smakołyków, którymi będzie można poczęstować pozostałych uczestników. Należy odebrać bezpłatne wejściówki w sekretariacie GOKu lub na portalu biletyna.pl.

Jubileuszową Jesień Kulturalną zakończymy spektaklem Bajka na Niepogodę, takiej bajki jeszcze nie widzieliście! "Bajka na Niepogodę" to spektakl dla dzieci przygotowany z inicjatywy i z udziałem samorządowców z powiatu pszczyńskiego. Wszystko po to, by zebrać pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla Szpitala Powiatowego w Pszczynie - głowicy do ultrasonografu wykorzystywanego na oddziale neonatologicznym. Spektakl odbędzie się 1 grudnia o godz. 17.00. Bilety-cegiełki na to wydarzenie można kupić w cenie 10 zł w sekretariacie Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu. Całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup sprzętu.

Wszystkie imprezy odbędą się w sali GOK w Suszcu. Bilety można zakupić w sekretariacie GOK od pn. do czw. od 8:30 do 19:30 oraz w pt. od 8:30 do 18:00 lub na portalu bieltyna.pl . Kontakt: 32 212 44 91 wew. 23, kasia@kulturasuszec.pl.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu


43-267 Suszec
ul. Ogrodowa 22

tel. 32 212 44 91
fax 32 212 44 91
kom. 664 006 906

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA