Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 18 lipca 2019
  • 19 lipca 2019
  • wyświetleń: 10693

Roksana Węgiel zaśpiewa we wrześniu w Pszczynie

Roksana Węgiel, muzyczna gwiazda młodego pokolenia 2 września wystąpi w Pszczynie. Zwyciężczyni Eurowizji Junior i pierwszej edycji The Voice Kids zaśpiewa w naszym mieście na rozpoczęcie roku szkolnego.

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel · fot.


Rok temu koncertem Dawida Kwiatkowskiego i zespołów Felivers, Dream Atlas zainaugurowana została impreza, która ma się na stałe wpisać w kalendarz wydarzeń kulturalnych w Pszczynie. To koncerty organizowane w pierwszy dzień szkoły i skierowane głównie do młodszej publiczności.

Po sukcesie ubiegłorocznego koncertu, w tym roku czeka nas jego druga odsłona. Tym razem w Pszczynie wystąpi Roksana Węgiel, 14-latka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 oraz pierwszej edycji The Voice Kids.Jej debiutancki singiel "Żyj" w serwisie YouTube wyświetlono ponad 13 mln razy, a Roksana otrzymała za niego złotą płytę podczas gali Bestsellery Empiku 2018. Drugim singlem był utwór "Obiecuję", którego teledysk obejrzano ponad 7 mln razy. Artystka nagrała również singiel "Zatrzymać chwilę" w duecie z Edytą Górniak na potrzeby promocji filmu animowanego Hotel Transylwania 3, w którym użyczyła głosu postaci Lucy.

Oskar Piecuch / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA