• 11 lipca 2019
  • wyświetleń: 2460

Dobra passa młodych tenisistek z Bielska-Białej trwa

Materiał partnera:

Bardzo dobrą formę zaprezentowały na ogólnopolskich turniejach tenisowych reprezentantki BKT Advantage podczas minionego weekendu.

Beskidzki Klub Tenisowy "Advantage" Bielsko-Biała

Zawodniczki z Bielska-Białej całkowicie zdominowały Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Juniorów, odbywający się na kortach Śląskiego Centrum Tenisa w Pszczynie. W finale gry pojedynczej spotkały się Patrycja Niewiadomska oraz Karolina Mazurek (obie BKT Advantage). Tym razem lepsza okazała się ta pierwsza (7:5/6:3).

Podobnie wyglądał finał debla, gdzie rywalizację wewnątrz klubową stoczyła para Patrycja Niewiadomska/Nastia Ivanczenko z parą Karolina Mazurek/Justyna Jodłowska. Doświadczenie i zgranie Karoliny z Justyną zaprocentowało, przynosząc triumf w całym turnieju (6:3/6:4).

Natomiast Natalia Kostka triumfowała w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym do lat 12, który rozgrywany był w Katowicach. Młoda wychowanka BKT, w finale pokonała Kingę Wahl-Maniecką (K.S. Górnik Bytom) i tym samym zdobyła Puchar Prezydenta Miasta Katowice.

43-346 Bielsko-Biała