Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 4 kwietnia 2019
  • 12 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 405

Kwietniowa "Poezja i muzyka pod 13" o twórczości mężczyzn

Za nami:

Zapraszamy na kolejne spotkanie z poezją w wersji recytowanej i śpiewanej. W marcu zaprezentowaliśmy Państwu najładniejsze utwory stworzone przez kobiety, w kwietniu przyszedł czas na twórczość mężczyzn.

Proponujemy Państwu wysłuchanie sympatycznych, dowcipnych wierszy polskich poetów, między innymi Ignacego Krasickiego, Adama Naruszewicza, Adama Mickiewicza, Jana Brzechwy, Juliana Tuwima, Andrzeja Waligórskiego, Mariana Załuckiego. Do tego oczywiście piękne piosenki, których twórcami są znakomici autorzy tekstów oraz kompozytorzy.

Na pewno nie zabraknie utworów duetu Jeremi Przybora - Jerzy Wasowski, Jacek Cygan - Krzesimir Dębski, ale przygotowujemy też piosenki innych znanych i mniej znanych twórców. Na pewno warto przyjrzeć się tekstom napisanym przez panów, szczególnie tym utworom, które powstały dla kobiet i o kobietach.

Zapraszamy serdecznie i czekamy na naszych stałych gości oraz także tych, którzy jeszcze nie mieli okazji wziąć udziału w naszych spotkaniach. Zapewniamy miłą, sympatyczną, niemal rodzinną atmosferę i ponad godzinę w towarzystwie pięknych refleksyjnych, mądrych, czasem zabawnych tekstów. Postaramy się wykonać je dla Państwa jak najlepiej.

Czekamy, jak zwykle, z filiżanką dobrej kawy i herbaty w piątek 12 kwietnia o godzinie 18.00!

Poezja i Muzyka pod 13

Renata Zborowska

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.