Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 1 lutego 2019
  • wyświetleń: 1486

Neville Peter zaśpiewa w Pszczynie z okazji Nocy Muzeów oraz Daisy Days

Neville Peter zaśpiewa w Pszczynie z okazji Nocy Muzeów oraz Daisy Days w Pszczynie. Koncert odbędzie się 18 maja o godzinie 20.00 w budynku Kościoła Ewangelickiego.Neville Peter jest amerykańskim muzykiem. W wieku 6 miesięcy utracił całkowicie wzrok. Mimo tego ukończył University of Miami na kierunku muzyka studyjna i jazz. Jest zdobywcą nagrody Down Beat Magazine jako najlepszy wokalista jazzowy roku. Uczestniczył w tournee z Casandrą Wilson, zdobywczynią nagrody Gramma. Koncertuje na całym świecie, m.in. w Europie, Australii i Azji. Występował w USA w Białym Domu, Carnegie Hall w Nowym Jorku oraz dzielił scenę m.in. z Bishop T.D. Jakes, Gladys Knight, Donnie McClurkin, Yolanda Adams, Natalie Cole, Shirley Caesar, Richard Smallwood, Kurt Carr, Bebe Winans i wieloma innymi. Gościł w wielu programach telewizyjnych np. TBN’s "Praise the Lord", I-Gospel z Alicia Williamson, Celebration of Praise z Ron Rosson i Cynthia and Friends. Napisał ponad 100 pieśni gospel.

Bezpłatne wejściówki do pobrania można uzyskać pod adresem: koncert.gospel@wp.pl. Organizatorem i sponsorem koncertu jest lokalna społeczność Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Pszczynie. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol. Patronat medialny portal pless.pl.

BM / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.