Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 1 lutego 2019
  • wyświetleń: 1126

[WIDEO i ZDJĘCIA] Jasełka uczestników ŚDS i WTZ Pszczyna

Dlatego Lucyferze, smutna twoja dola, bo zstąpił na ziemię mocniejszy od ciebie - to Jezus! Cały świat niech pozna Cię, twą potęgę i chwałę i moc, każdy język niech wyzna, że Ty jesteś Panem!To przesłanie naszych tegorocznych jasełek, których premiera tradycyjnie już, odbyła się w naszym ośrodku na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia. Dwukrotnie podejmowaliśmy Gości i dla nich odegraliśmy nasze przedstawienia. Byli to najpierw rodzice, a później samorządowcy oraz dzieci i młodzież z zaprzyjaźnionych szkół i placówek. Jasełka zaprezentowaliśmy również w Szkole Podstawowej nr 1 w Pawłowicach. Jednak uwieńczeniem całości był występ w Pszczyńskim Centrum Kultury w dniu 17.01.2019 roku. Dla naszych podopiecznych, było to ogromne przeżycie. Zresztą dla nas terapeutów przygotowujących inscenizację razem z naszymi uczestnikami - również. Dodam, że jasełka są wydarzeniem, na które nasi uczestnicy czekają cały rok, bo już teraz zgłaszają się osoby, które chcą wystąpić w przyszłorocznym przedstawieniu prosząc, aby zapisać ich na listę.

Jasełka uczestników ŚDS i WTZ Pszczyna


Z serca dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Byliśmy wzruszeni widząc, że prawie wszystkie miejsca są zajęte. Dziękujemy za każde ciepłe słowo, za każdy gest życzliwości, za każdy choćby najdrobniejszy grosik wrzucony do puszki kwestarskiej.

Szczególne podziękowania kierujemy na ręce Dyrekcji i Pracowników Pszczyńskiego Centrum Kultury - za otwartość, życzliwość i współpracę, a akustykom za cierpliwość, poświęcony czas, siły i umiejętności na rzecz naszych przedstawień.

Sezon jasełkowy Anno Domini 2018/2019 uważamy za zamknięty. Mamy nadzieję - do zobaczenia za rok.

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA