Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 28 stycznia 2019
  • wyświetleń: 809

[ZDJĘCIA] Chochołowskie termy z Diablakiem

Relaks, relaks, relaks - dokładnie taki był temat przewodni sobotniego wyjazdu zorganizowanego dla mieszkańców powiatu pszczyńskiego przez Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "Diablak". Tym razem za cel obrane zostały Chochołowskie Termy.

Chochołowskie termy z Diablakiem - 26.01.2019 · fot.


Relaks na basenach termalnych przyniósł uczestnikom duże odprężenie, jednak w trakcie wyjazdu przedstawione zostały podstawowe informacja o terenie, przez który przejeżdżaliśmy, zarówno w aspekcie historycznym, jak i turystyczno-krajoznawczym. Po 3 godzinach spędzonych na termach liczna grupa udała się do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach. Ostatnim elementem przed powrotem był spacer do drewnianego Kościoła Matki Bożej Częstochowskiej w Zakopanem i na Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzysku. Po bardzo szczegółowym przedstawieniu, zarówno aspektów sakralnych kościoła, jak i historii niektórych ważnych dla rozwoju Zakopanego osób pochowanych na cmentarzu, uczestnicy we własnym zakresie udali się na Krupówki, skąd wczesnym wieczorem odjechali do Pszczyny.

Jako organizatorzy cieszymy się z dużego zainteresowania naszymi wycieczkami i imprezami. Do udziału w naszych wycieczkach zachęcamy również grupy szkolne pod opieką nauczyciela. Zapraszamy na najbliższe wycieczki:
  • 01.02.2019r. - zajęcia na ściance wspinaczkowej w Bielsku - Białej, koszt 28 zł.
  • 03.02.2019r. - wycieczka RODZINNA w Beskid Śląski (Soszów) koszt 32 zł.
  • 24.02.2019r. - wycieczka na BARANIĄ GÓRĘ koszt 32 zł
  • 17.03.2019r. - wycieczka w Pieniny.
  • 31.03.2019r. - wycieczka RODZINNA w Beskid Śląski (Stożek)


Wszystkie szczegóły dotyczące wyjazdów i organizowanych imprez, są lub będą dostępne na stronie klubu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów turystyki, osoby chcące pochodzić po górach do uczestnictwa w wycieczkach organizowanych przez Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "Diablak". Szczególnie chcielibyśmy zaprosić do współpracy szkolne koła turystyczne - prosimy o kontakt, bo "wspólnie możemy więcej". Naszym celem jest zachęcanie młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu, pozostajemy również otwarci na turystów w każdym wieku.

Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "Diablak" współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie.

43-200 Pszczyna
ul. 3 Maja 7

kom. 0504032040
kom. 0609555369

Agnieszka i Artur Wojciechowie

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA