Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 17 stycznia 2019
  • 9 lutego 2019
  • wyświetleń: 1662

"Seks dla opornych" - spektakl w Centrum Kultury w Pawłowicach

Za nami:

9 lutego o godzinie 18.00 na scenie w Centrum Kultury w Pawłowicach będzie można zobaczyć spektakl w wykonaniu Małgorzaty Gadeckiej i Dariusza Wiktorowicza.

Długoletnie małżeństwo postanawia ożywić swój związek i z egzemplarzem popularnego poradnika seksualnego rezerwuje miejsce w hotelowym pokoju. Jak protagonista przyzwyczajony do wizerunku poczciwej żony i kochającej matki zareaguje na widok tejże cedzącej niecenzuralne słowa i odzianej w strój tzw. dominy rodem z filmu dla dorosłych? Co kryje się pod powierzchnią weekendu, który w założeniu ma przywrócić małżonkom dawny wigor i pożądanie?

Brawurowy komediodramat w reżyserii Piotra Wiśniewskiego ze znakomitymi aktorami scen śląskich, Małgorzatą Gadecką i Dariuszem Wiktorowiczem to błyskotliwie napisane dialogi, których duch jest echem rozmów wielu współczesnych małżeństw. Codzienny pęd, skoncentrowanie na wychowaniu dzieci, zawodowe obowiązki, przyzwyczajenie i nuda wiodą do zdefiniowania relacji na nowo, gdzie fantazje i własne potrzeby schodzą na dalszy plan.

Czy jest szansa na powrót wielkiej namiętności sprzed lat, gdy balansują na granicy ostatecznego rozstania? Kolejne gry i zabawy pary są pretekstem do głębokiej rozmowy w poszukiwaniu tego, co łączy i niwelowaniu tego, co dzieli. Jaki będzie jej finał?

Zobaczcie jak kończy się ta historia 9 lutego o godzinie 18.00 w Centrum Kultury w Pawłowicach. Bilety w cenie 40 zł do nabycie w kasie GOK oraz online na www.kultura.pawlowice.pl.

Seks dla opornych
fot.


43-250 Pawłowice
ul. Zjednoczenia 67

tel. 32 4722 570

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA