pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 3 stycznia 2019
  • 17 stycznia 2019
  • wyświetleń: 1071

"Cały świat niech pozna Cię" - zaproszenie na jasełka

Za nami:

Jak co roku, 39 podopiecznych placówki OMBR w Pszczynie wraz ze swymi opiekunami podjęło wysiłek przygotowania inscenizacji jasełkowej. Chcemy podzielić się rezultatem tej pracy i pokazać, że nasi uczestnicy są w stanie przezwyciężyć swoje słabości i ograniczenia i stanąć na scenie. Mamy nadzieję, że dostarczymy Państwu wiele radości, refleksji i wzruszeń.

Jasełka, OMBR
"Cały świat niech pozna Cię" - zaproszenie na jasełka z OMBR w Pszczynie · fot.


Dyrektor, pracownicy i podopieczni OMBR zapraszają do Pszczyńskiego Centrum Kultury w dniu 17 stycznia (czwartek) o godzinie 18.00 na dużą Salę Widowiskową, gdzie wystawione zostaną tegoroczne Jasełka przygotowane w Ośrodku Matka Boża Różańcowa w Pszczynie.

Wstęp na jasełka jest bezpłatny, natomiast obowiązywać będą darmowe zaproszenie do odebrania w Ośrodku lub w Pszczyńskim Centrum Kultury. Jasełka są wpisane w harmonogram imprez objętych zbiórką publiczną, dlatego po jasełkach, dla osób chętnych, będą wystawione puszki kwestarskie.

Pszczyńskie Centrum Kultury

43-200 Pszczyna
ul. Piastowska 1

tel. 032 2104551

new / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.