Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 23 grudnia 2018
  • wyświetleń: 750

Przygotowania do świąt - przepisy Karczmy Wiejskiej w TVS

Niedawno w naszym lokalu gościła TVS ze swoim programem Cafe Silesia.

Karczma Wiejska


Cafe Silesia to lifestylowa propozycja Telewizji TVS i program dla cały rodzin. Program pokazuje ciekawych gości z aktualnie gorącymi tematami. My chcemy podzielić się z Państwem programem jaki został nakręcony w Karczmie Wiejskiej.Okres przedświąteczny to gorący czas zakupów, sprzątania i gotowania potraw świątecznych.
W większości naszych domów tradycyjnie na wigilię podajemy barszcz z uszkami lub rybna zupę na bazie karpia. Nasza szefowa kuchni ma dla Was nieco inną propozycję a mianowicie zupa z podgrzybków. Jeśli bywacie w Karczmie Wiejskiej i jedliście zupę podgrzybkową to doskonale wiecie jak dobrze smakuje. Doprawiona aromatem świąt będzie idealną alternatywą dla tradycyjnego świątecznego barszczu.


Drugi odcinek z pewnością zaciekawi nasze pociechy. Poznacie przepis na świąteczne ciasteczka które nie wymagają dużo pracy, są łatwe w przygotowaniu a co najważniejsze są zdrową przekąska dla dzieci. Jeśli macie chwilę czasu to zapraszamy serdecznie na dwa odcinki Caffe Silesia

Kolejny odcinek kręcony z naszym udziałem będziecie mieli Państwo okazje zobaczyć już 3 stycznia w TVS o godzinie 16:35 i 23:50.

43-215 Jankowice
ul. Żubrów 112

tel. 32 447 18 82REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA