Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 10 grudnia 2018
  • wyświetleń: 594

[ZDJĘCIA] Mikołaj odwiedził dzieci w gminie Pawłowice

Jak co roku, 6 grudnia, Święty Mikołaj odwiedził dzieci z gminy Pawłowice.

Mikołaj odwiedził dzieci w gminie Pawłowice - 06.12.2018 · fot.


Najpierw o godz. 15.30, Święty przyjechał na plac obok Spółdzielni Mieszkaniowej w Osiedlu Pawłowice. Każde dziecko otrzymało kalendarz adwentowy, były zabawy z Żywą Choinką i Mikołajem oraz konkurs na "Bombkę Marzeń" i atrakcyjne nagrody. Wydarzenie było organizowane przez Spółdzielnię Mieszkaniową i Stowarzyszenie Mieszkańców Osiedla Pawłowice "Razem" w ramach inicjatywy lokalnej przy dofinansowaniu z budżetu gminy w wysokości 2 tys. zł.

O godz. 17.00 Mikołaj przybył pod Urząd Gminy Pawłowice razem z dziecięcą grupą wokalną "Fantazja", która przygotowała z tej okazji piosenki, a następnie razem z Mikołajem i Wójtem Gminy Franciszkiem Dziendzielem zapaliła choinkę! Potem wszyscy zebrani udali się pod Centrum Kultury gdzie odbył się spektakl, a po nim nastąpiło wręczanie przez Mikołaja paczek dzieciom. O 18.30 Mikołaj i jego pomocniczki śnieżynki zawitali także na lodowisko w Osiedlu Pawłowice. Były zabawy na lodzie i słodkie niespodzianki.

Wszystkie dzieci zostały obdarowane, a na kolejne spotkanie ze Świętym Mikołajem będą musiały poczekać do następnego roku.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA