pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 7 grudnia 2018
  • wczoraj, 12:47
  • wyświetleń: 219

Warsztaty kolędowe "Śpiewamy z Aniołami" w Piasku

W styczniu w Piasku odbędą się warsztaty kolędowe "Śpiewamy z Aniołami"

Warsztaty skierowane są do wszystkich wszystkich interesujących się muzyką liturgiczną lub samym śpiewem i podniesieniem swoich kwalifikacji pod okiem mistrzów. Mogą być to członkowie zespołów, schol, chórów, kantorzy. Są to warsztaty obejmujące zajęcia z emisji głosu, kształcenia słuchu muzycznego, dykcji, doskonalenia techniki śpiewu, ćwiczenia rozśpiewujące, pracę w głosach i wspólne śpiewanie w wielogłosie.

- Nie trzeba być profesjonalistą ani nawet znać nut, wystarczą dobre chęci i zaangażowanie. Można doświadczyć piękna wspólnej modlitwy śpiewem - zachęcają organizatorzy.

Koszt warsztatów wynosi 30 zł. Osoby niepełnoletnie proszone są o zabranie zgody opiekuna. Liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem: 695-102-110 oraz adresem e-mail: klema.lt@gmail.com. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, e-mail, telefon, głos (sopran, alt, tenor, bas). Głównym organizatorem wydarzenia jest chór Klema.

Współorganizatorami wydarzenia są: PSONI Pszczyna, gdzie odbędą się próby warsztatowe, a także parafia NSPJ Piasek, gdzie w niedzielę, 6 stycznia odbędzie się koncert finałowy. W trakcie i po mszy św. o godzinie 17.00 zaprezentowane zostaną utwory opracowane podczas warsztatów. Po koncercie przeprowadzona zostanie zbiórka funduszy na potrzeby Domu Kulejących Aniołów.

Warsztaty odbędą się pod patronatem honorowym Burmistrza Pszczyny.

Wydarzenie poprowadzą: Piotr Pałka, Paweł Bębenek.

Warsztaty kolędowe "Śpiewamy z Aniołami"

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.