pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 2 grudnia 2018
  • 10 grudnia 2018
  • wyświetleń: 417

Utwory w formie apostrofy w grudniowej "Poezji i Muzyce pod 13"

Za nami:

W poniedziałek 10 grudnia o godzinie 18.30 zapraszamy Państwa na wieczór, na którym królować będą teksty w formie apostrofy, modlitwy, inwokacji, metabazy, wezwania, zwrotu. Wybraliśmy taki repertuar ze względu zbliżające się Święta Bożego Narodzenia skłaniające do różnych refleksji, postanowień, próśb, obietnic.

pod 13


Wśród wierszy pojawią się teksty największych naszych poetów, między innymi Jana Kochanowskiego, Adama Mickiewicza, Adama Asnyka, Marii Konopnickiej, Marii Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej, Haliny Poświatowskiej i innych. Oprawę muzyczną stanowić będą piosenki z tekstami Agnieszki Osieckiej, Ryszarda Riedla, Magdaleny Czapińskiej, Wojciecha Młynarskiego, Artura Swinarskiego, Edwarda Stachury.

Mamy nadzieję, że nasza grudniowa propozycja spełni Państwa oczekiwania i wyjdziecie z poniedziałkowego spotkania zadowoleni, duchowo wzmocnieni i może też trochę rozbawieni, a na pewno zrelaksowani. Będziemy bardzo się starać, aby taki właśnie nastrój dla Państwa stworzyć.

Zapraszamy zatem serdecznie na ostatnie w tym roku kalendarzowym spotkanie z poezją pod "13" w nietypowym dniu (poniedziałek 10.12.) i o nietypowej godzinie (18.30).

Renata Zborowska

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.