pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 1 listopada 2018
  • wyświetleń: 656

Wigilijne spotkania w Karczmie Wiejskiej w Jankowicach

Okres świąteczny kojarzy się wszystkim z miłą atmosferą oraz czasem spędzanym wśród najbliższej rodziny i przyjaciół. Również w otoczeniu zawodowym często pracodawcy organizują spotkania wigilijne dla pracowników, co staje się coraz częściej tradycją firmową. Pracownicy i współpracownicy to ludzie, z którymi na co dzień spędzamy bardzo dużo czasu, wspólnie przez cały rok pokonujemy trudności, realizujemy założone plany i zadania oraz rozwiązujemy problemy.

Firmowe spotkanie wigilijne jest okazją nie tylko do świątecznych życzeń, podsumowań minionego roku oraz przedstawienia noworocznych planów, ale daje również możliwość podziękowania pracownikom za całoroczną pracę oraz zintegrowania zespołu w szczególnej atmosferze nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Pozwala wszystkim popatrzeć na siebie nawzajem nie tylko jak na pracownika albo kolegę z pracy, ale również daje możliwość bliższego poznania siebie nawzajem i łatwiejsze zrozumienie w codziennych zawodowych sprawach.

Karczma Wiejska w Jankowicach to idealne miejsce na spotkanie wigilijne. Od lat organizujemy dla Państwa takie spotkania. Niewątpliwie doświadczenie w tej dziedzinie jest naszym atutem. Zawsze przywiązujemy uwagę do wszystkich szczegółów oraz dbamy o szczególną atmosferę świąteczną. Każde spotkanie traktowane jest indywidualnie według potrzeb. Słuchamy wymagań i staramy się, aby wszystko było na najwyższym poziomie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną na ten sezon. Szczegóły znajdziecie Państwo w zakładce aktualności na stronie www.karczmawiejska.pl

Karczma Wiejska - ul. Żubrów 112, 43-215 Jankowice, tel. 605-224-907.

Wigilijne spotkania w Karczmie Wiejskiej


Karczma Wiejska

43-215 Jankowice
ul. Żubrów 112

tel. 32 447 18 82REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.