Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 27 września 2018
  • 13 października 2018
  • wyświetleń: 860

Teatr Animagia ze spektaklem "Karczma Pod Białym Łabędziem"

Za nami:

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu zaprasza na kolejną odsłonę projektu Teatr Polska! Tym razem sala widowiskowa Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu gościć będzie Teatr Animagia, który wystąpi w spektaklu "Karczma Pod Białym Łabędziem" w reżyserii Jana Michała Zaskórskiego.

Teatr Animagia ze spektaklem „Karczma Pod Białym Ł


Spektakl jest alegoryczną opowieścią o uwikłaniu jednostki w dziejowe zawieruchy, społeczne ograniczenia, bezradnej wobec kaprysu przypadku. Bohaterka doświadcza tego wszystkiego wciągana w bezduszne tryby samonapędzającej się machiny zła, okrucieństwa, pazerności i moralnego upadku.

Inspiracją dla autorów spektaklu były motywy obrazów "Wędrowiec" Hieronima Boscha oraz "Dulle Griet" P. Bruegel’a przedstawiający obłąkaną markietankę - furię w woalu z dymu i sadzy na tle płonącego krajobrazu, która zmierza w szaleńczym marszu przez pobojowisko w piekielną czeluść.

Spektakl odbędzie się w sobotę, 13 października o godzinie 19.00. Bilety w cenie 20 zł dostępne w biurze Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu przy ulicy Młyńskiej 14. Istnieje możliwość rezerwacji biletów po przedpłacie na konto Ośrodka. Szczegóły: www.emgok.pl/kontakt.

KonkursTeatr Animagia ze spektaklem „Karczma Pod Białym Ł


43-246 Strumień
ul. Rynek 9

tel. 33 8570 174
fax 33 8570 174

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA