pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 31 sierpnia 2018
  • 10 września 2018
  • wyświetleń: 409

Kurs Przewodników Beskidzkich z PTTK Ziemi Pszczyńskiej

Jeśli jesteś pasjonatem turystyki i kochasz góry? Jeśli chcesz zdobywać lub poszerzać swoją wiedzę o Beskidach? Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej wraz z Oddziałem PTTK Tychy zaprasza na organizowany Kurs Przewodnika Beskidzkiego.

Prowadzimy zapisy kandydatów na kurs przewodnicki, gdzie kandydaci zdobywają umiejętności oraz uprawnienia na teren Beskidów (nasze wykłady prowadzimy zgodnie z nową Ustawą o usługach przewodnickich). Zapraszamy wszystkich, których zafascynowały góry i którzy chcą o nich wiedzieć więcej niż inni. Kurs pomoże Wam zdobyć wiele praktycznych umiejętności i wiedzy (nie tylko o naszych górach). Ta trwająca ponad rok przygoda z górami jest inna niż wszystkie!

Kurs da Wam szansę na zdobycie wiedzy i umiejętności przydatnych w górach, a także będzie wspaniałą okazją do spojrzenia na otaczający nas górski świat innymi oczami... oczami przewodnika. Pozwoli Wam uzyskać uprawnienia państwowe do prowadzenia wycieczek, obozów szkolnych i turystycznych po Beskidach Zachodnich, a także stworzy okazję do zawarcia wielu wspaniałych, często oryginalnych, ale zawsze niepowtarzalnych górskich przyjaźni i znajomości.

Zapraszamy wszystkich, którzy nie mogą się obejść bez chodzenia po górach. A także tych, którzy dopiero odkrywają pewne skłonności do uzależnienia się od wyjazdów w góry śpieszymy zapewnić: nasz Kurs Przewodnicki tylko je pogłębi!

Instruktorzy i Przewodnicy z naszego Koła cały rok pomagają kursantom osiągnąć poziom "prawdziwego przewodnika". Co to jest "poziom prawdziwego przewodnika"? Przede wszystkim to szczera miłość do gór, pasja poznawania historii, kultury, etnografii i radość z przeżywania tego wszystkiego.

A po zdanym egzaminie w Urzędzie Marszałkowskim odbywa się uroczyste blachowanie Przewodników tj. uroczyste złożenie przysięgi przewodnickiej".

Prosimy zatem wszystkie zainteresowane osoby o kontakt z biurem Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej! Pszczyna, ul. Rynek 15, tel. (32) 449-11-23, e-mail: biuro@pttk-pszczyna.slask.pl.

Więcej informacji na stronie www.pttk-pszczyna.slask.pl/

Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej

43-200 Pszczyna
ul. Rynek 15

tel. 032 449 11 23
tel. 032 210 35 30
fax 032 210 35 30

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.