pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 21 czerwca 2018
  • 27 czerwca 2018
  • wyświetleń: 1273

VII Rowerowa Pielgrzymka Kulejących Aniołów

Kulejące Anioły po raz kolejny udają się na pielgrzymkę z podziękowaniem władzom samorządowym, duchowieństwu, sponsorom, darczyńcom i wszystkim ludziom dobrej woli za zrealizowanie wielkiego dzieła, jakim jest wybudowanie Domu Kulejących Aniołów w Piasku, dzięki którym realizacja tego przedsięwzięcia była możliwa.

Zapewniamy również o naszych modlitwach w intencji powołań kapłańskich z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusowego w Piasku.

Pielgrzymka rozpocznie się uroczystą mszą św. 27 czerwca o godzinie 8.00 w Piasku, a następnie wyruszy samochodami do Ogrodzieńca Podzamcza, skąd wyrusza rowerami. Codziennie rowerzyści maja do pokonania ok. 35 km jurajskimi szlakami rowerowymi.

W grupie podążającej do Matki Boskiej znajduje się 7 osób niepełnosprawnych - podopiecznych Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualna Koło w Pszczynie z siedzibą w Piasku.

Wraz z terapeutami w pielgrzymce wezmą udział przyjaciele Kulejących Aniołów. 29 czerwca do pielgrzymów dołączy część rodziców, by wziąć udział we wspólnej mszy św. i modlitwie za przyszłość Stowarzyszenia.

Krystyna Fuławka

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.