pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 8 czerwca 2018
  • wyświetleń: 534

"Jurassic World: Upadłe Królestwo" od 8 czerwca w Multikinie

Sukces, przygoda i przerażenie - Multikino zaprasza na jedną z bardziej oczekiwanych premier tego roku. Już od 8 czerwca na ekranach pojawi się "Jurassic World: Upadłe Królestwo". W zupełnie nowej odsłonie widzowie zobaczą dobrze znane postaci z poprzedniej części oraz jeszcze bardziej przerażające gady...

Minęły cztery lata, od kiedy luksusowy park rozrywki Jurassic World został zdewastowany przez dinozaury i zamknięty. Isla Nublar jest dziś opuszczona przez ludzi, a dinozaury, które przetrwały, próbują same poradzić sobie w dżungli. Kiedy uśpiony dotąd wulkan budzi się do życia, Owen (Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas Howard) za wszelką cenę chcą uratować pozostałe przy życiu stwory. Kiedy naukowcy przybywają na wyspę, wulkan zaczyna już wyrzucać z siebie deszcz lawy. Claire i Owen odkrywają spisek mający przywrócić Ziemię do stanu, którego nie widzieliśmy od czasów prehistorycznych.Bilety na pokazy premierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino

43-100 Tychy
ul. Jana Pawła II 16/18

BM / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.