pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 16 maja 2018
  • 27 maja 2018
  • wyświetleń: 1764

Wola: Uczniowie zagrają przeciw absolwentom. Piknik charytatywny

Za nami:

W niedzielę, 27 maja Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Woli wraz ze Stowarzyszeniem na Rzecz Wspierania Edukacji Dzieci i Młodzieży "OMNIBUS" organizuje mecz uczniowie vs absolwenci, połączony z charytatywnym piknikiem rodzinnym.

Podczas wydarzenia będą zbierane datki dla Natalii Paleczny - absolwentki Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Woli, która w ubiegłym roku zachorowała na raka kości, w wyniku czego amputowano jej nogę. Zebrane podczas tej imprezy do puszek darowizny zostaną przeznaczone na protezę z elektronicznym kolanem i dalsze leczenie Natalii.

Wydarzenie odbędzie się na Stadionie LKS "Sokół", przy ul. Pszczyńskiej 7 w Woli. Rozpoczęcie o godzinie 15.00. W programie oprócz meczu przewidziano liczne atrakcje dla dzieci, pokaz strażacki, pokaz pierwszej pomocy, pokaz robotów, poczęstunek (grill, grochówka, ciasto).

Rozgrzewkę dla uczestników meczu przeprowadzi zwyciężczyni pierwszej edycji Projekt Lady TVN Patrycja Wieja - absolwentka Wychowania Fizycznego. Instruktorka Jumping Frog Fitness.

mecz i impreza charytatywna w Woli


Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Woli

43-225 Wola
ul. Poprzeczna 1a

tel. 032 2118033
fax 032 2118028

BM / pless.pl, źródło: ZSZiO w Woli

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.