pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 13 maja 2018
  • wyświetleń: 4167

Czerwone Gitary i LemOn gwiazdami Staromiejskiej Wiosny 2018

Staromiejska Wiosna, czyli święto Strumienia odbędzie się tradycyjnie w pierwszy weekend czerwca na strumieńskim rynku. 2-3 czerwca będziemy bawić się przy muzyce wykonywanej na żywo przez licznych artystów na dużej, plenerowej scenie w samym sercu Strumienia. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci, prezentacji grup działających w strumieńskim emgok-u oraz wielu wydarzeń towarzyszących.

W pierwszy dzień święta zagra legenda muzyki bigbitowej, zespół Czerwone Gitary! Wszyscy znamy takie hity jak "Nie zadzieraj nosa", "Kwiaty we włosach", "Dozwolone od lat 18″, czy "Takie ładne oczy". W końcu będziemy mieli okazję usłyszeć je w oryginalnym wykonaniu, na żywo w Strumieniu!Szczegóły dotyczące koncertu Czerwonych Gitar znajdziesz między innymi w oficjalnym wydarzeniu w portalu Facebook.

Czerwone Gitary na Staromiejskiej Wiośnie 2018


W niedzielę zabawę zakończymy przy muzyce Igora Herbuta i zespołu LemON, który od kilku lat skutecznie udowadnia, że ambitna muzyka na wysokim poziomie może trafić na pierwsze miejsca list przebojów. Tak stało się chociażby z utworami "Napraw", "Scarlett", "Spójrz", "Nice" i "Jutro"! LemON jest szczególnie popularny wśród młodych, dzięki czemu stał się internetowym fenomenem.Już teraz dołącz do wydarzenia koncertowego LemON na portalu Facebook.

Lemon gwiazdą Staromiejskiej Wiosny 2018


W tym roku Staromiejską Wiosnę czeka kilka znaczących zmian pod względem zagospodarowania terenu strumieńskiego rynku, które organizator wydarzenia, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu wprowadza z myślą o poprawie komfortu uczestników imprezy. Niezmiennie część rynku będzie zabezpieczona przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi wielkimi namiotami. Nie musimy więc z niepokojem śledzić długoterminowych prognoz pogody.

Szczegółowy program Staromiejskiej Wiosny na bieżąco będzie uzupełniany między innymi w wydarzeniu na portalu Facebook.

Staromiejska Wiosna 2018


Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu

43-246 Strumień
ul. Rynek 9

tel. 33 8570 174
fax 33 8570 174

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze