pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 11 maja 2018
  • wyświetleń: 886

Magdalena Dudek na trzecim miejscu etapu wojewódzkiego 63. OKR

Uczennica I LO im. B.Chrobrego w Pszczynie, jednocześnie uczestniczka zajęć pozalekcyjnych POPP zajęła III miejsce podczas etapu wojewódzkiego 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Magda Dudek 63.OKR III m
Magdalena Dudek zajęła III miejsce podczas etapu wojewódzkiego 63. OKR. · fot.


Finał Eliminacji Wojewódzkich odbył się 5 maja 2018 r. w Teatrze KOREZ w Katowicach. Magda Dudek była jedną z ośmiu osób, które zaprezentowały się w Turnieju Poezji Śpiewanej w utworach "Moknie w Deszczu diabeł" i "S.O.S.". Decyzją jury w składzie: Mieczysław Niedźwiecki, Adam Pastuch, Dariusz Miłkowski, Iwona Chołuj i Krystyna Fuczik - Magda otrzymała III miejsce z rekomendacją do kolejnego etapu konkursu we Włocławku (przesłanie nagrania z występu do organizatora). Przypomnijmy, że Magda jest uczestniczy w zajęciach koła teatralnego KÓRTYNA pod opieką Pani Anny Masny i występuje w projekcie muzycznym Dudek Band a śpiewu uczy się u Pani Moniki Mendrok-Mika. Serdecznie gratulujemy!

Pełny protokół jury Wojewódzkich Eliminacji w Katowicach

Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej

43-200 Pszczyna
ul. 3 Maja 7

tel. 32 210-24-98
fax 32 210-24-98

new / pless.pl, źródło: POPP Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.