Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 8 maja 2018
  • 1 lipca 2018
  • wyświetleń: 1630

Lato Teatralne "Pod Gołym Niebem" w Suszcu

Za nami:

Grasz w teatrze? Chcesz wziąć udział w fajnym, plenerowym wydarzeniu? A może chcesz skorzystać z warsztatów teatralnych? Szukasz przestrzeni do zagrania swojej sztuki? Zapraszamy do udziału w drugiej edycji Lata Teatralnego "Pod Gołym Niebem" w Suszcu.

Lato Teatralne "Pod Gołym Niebem" to inicjatywa Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu oraz Wolontariuszy z Teatru Emigracji Niespokojnych Dusz "ENIGMA" działającego przy GOK w Suszcu, którzy na przełomie czerwca i lipca zapraszają do Suszca teatry starszodziecięce, młodzieżowe oraz amatorskie teatry skupiające osoby dorosłe, w tym seniorów.

W ramach 4-dniowego spotkania odbędą się warsztaty teatralne dla uczestników przeglądu oraz ogólnodostępne happeningi i spektakle. Zarówno akcje uliczne jak i spektakle po części odbędą się w plenerze. Już dziś zapraszamy do uczestnictwa!

Lato Teatralne "Pod Gołym Niebem" odbędzie się w terminie 28 czerwca-1 lipca na terenach zielonych przy Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu. Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej zespołu, kart uczestników zespołów oraz opłacenie akredytacji w terminie do 18 czerwca.

Istnieje także możliwość indywidualnego uczestnictwa w przeglądzie!

Partnerami wydarzenia są: Regionalny Instytut Kultury w Katowicach, Klub Działań Pozytywnych, Pracownia Żywokost, Muzeum Regionalne "Kamojówka".

Jeśli masz pytania, zapraszamy do biura merytorycznego Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu czynnego od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. Informacje można uzyskać także pod numerem tel. (32) 212-44-91 wew. 21 lub wysyłając maila: kasia@kulturasuszec.pl.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu


43-267 Suszec
ul. Ogrodowa 22

tel. 32 212 44 91
fax 32 212 44 91
kom. 664 006 906

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA