Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 22 kwietnia 2018
  • 28 maja 2018
  • wyświetleń: 17362

MŚ 2018: Strefa kibica z dużym ekranem na pszczyńskim rynku

To już pewne - mecze rozgrywane na Mistrzostwach Świata 2018 w Rosji będziemy mogli obejrzeć na pszczyńskim rynku! W czwartek (24 maja) została podpisana umowa z restauratorami, którzy uruchomią w czerwcu ogródek gastronomiczny wraz z telebimem.

Mecz Polska - Irlandia Północna w pszczyńskiej strefie kibica - 12.06.2016 r.
Pszczyńska strefa kibica podczas Euro 2016 · fot.


Fani piłki nożnej nie mogą się już doczekać. 14 czerwca w Rosji startują Mistrzostwa Świata 2018. Mamy dobrą informację - na pszczyńskim rynku zostanie uruchomiona strefa kibica z ogródkiem i z dużym telebimem. Zobaczymy na nim 64 spotkania MŚ 2018, w tym oczywiście mecze "biało-czerwonych"! Tym ostatnim będzie towarzyszyć specjalna oprawa!

Mecz Polska - Szwajcaria w pszczyńskiej strefie kibica - 25.06.2016 r.
Pszczyńska strefa kibica podczas Euro 2016 · fot.


Podobnie jak dwa lata temu, podczas Mistrzostw Europy 2016, w pszczyńskiej strefie kibica ma znaleźć się tymczasowy budynek, w którym zlokalizowany będzie lokal gastronomiczny. Wokół zostaną rozmieszczone ławki pod parasolami, a na końcu na rynku pojawi się ekran o powierzchni 12m kw. Strefę zorganizują przedsiębiorcy z ulicy Bankowej, którzy 24 maja podpisali umowę z Pszczyńskim Centrum Kultury.

Strefa Kibica, Pszczyna, umowa
Pszczyńską strefę kibica podczas Mistrzostw Świata 2018 poprowadzą restauratorzy z ulicy Bankowej. · fot.


Podczas Euro 2016 pszczyńska strefa kibica w trakcie meczy polskiej reprezentacji pękała w szwach. Z pewnością nie będzie inaczej w trakcie nadchodzących Mistrzostw Świata. Wszyscy liczymy na naszą reprezentacje. Apetyt po ostatnich ME został zaostrzony. Emocji na pewno nie zabraknie!

ups, Oskar Piecuch / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA