pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 7 lutego 2018
  • 14 lutego 2018
  • wyświetleń: 1230

Romantycznie czy egzotycznie? Walentynki w Planeta 70 SPA&wellness!

Tegoroczne Walentynki zapowiadają się nieziemsko! W Planeta 70 SPA&wellness czekają specjalnie walentynkowe pakiety, dzięki którym spędzicie wyjątkowe walentynki we dwoje. A dodatkowo zrelaksujecie się, odprężycie i będziecie mogli choć na chwilę zapomnieć o całym otaczającym was świecie. Walentynki w tym wyjątkowym miejscu z pewnością spodobają się także waszej drugiej połówce!

Sami wybierzecie, z jakiego pakietu skorzystacie: romantycznego z relaksacyjnym masażem ciepłym masłem żurawinowym czy egzotycznego z masażami prosto z Indonezji. Do tego kieliszek Prosecco, drobne przekąski i godzinny relaks w strefie wellness. Wszystko w specjalnych cenach! Gwarantujemy, że tak spędzony czas z ukochaną osobą jeszcze długo będziecie wspominać z uśmiechami na twarzach.

Korzystając z oferty walentynkowej otrzymujecie dodatkowe rabaty:
  • 15% zniżki na nocleg w Hotelu Styl 70,
  • 10% zniżki na menu walentynkowe w Restauracji Styl 70.


Hotel STYL70


Święto Zakochanych to także okazja do obdarowywania. Prezentem, który doskonale opisze wasze uczucia będą karty podarunkowe do Planeta 70 SPA&wellness. Taki prezent jest idealnym przekazem tego, co najważniejsze w miłości: pokazuje, że druga połówka jest dla nas ważna, troszczymy się o nią, zależy nam na jej dobrym samopoczuciu i właśnie dlatego chcemy podarować jej odrobinę relaksu, tylko dla siebie. Walentynki to czas okazywania sobie miłości, a takie właśnie prezenty i wspólny czas są najlepszym zobrazowaniem naszych uczuć.

Karty podarunkowe ważne są przez 3 miesiące, można zakupić je na dowolną wartość bądź konkretną usługę. Wasza druga połówka sama będzie mogła wybrać termin kiedy skorzysta z tego wyjątkowego prezentu.

Hotel STYL70


Dodatkowe informacje można uzyskać:
  • telefonicznie: (32) 449-30-12,
  • mailowo: recepcja@spapleneta70.pl,
  • na stronie internetowej: www.spaplaneta70.pl.


Do zobaczenia w nieziemskim klimacie Planety 70!

Hotel STYL70

43-211 Piasek
ul. Studzienicka 58

tel. 032 4493000
tel. 032 4493014REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.