Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 19 stycznia 2018
  • 14 lutego 2018
  • wyświetleń: 3261

"Kocham Cię!" - powiedz to w Karczmie Wiejskiej!

Za nami:

Kalendarz roku 2018 zbliżył do siebie dwa święta; ostatki i walentynki. Z tego właśnie powodu przygotowaliśmy dla Państwa ofertę spędzenia tego szczególnego walentynkowo-ostatkowego czasu na dwa sposoby.

Kocham Cię!!! Powiedz to w Karczmie Wiejskiej
Kocham Cię!!! Powiedz to w Karczmie Wiejskiej


13 lutego to ostatni dzień karnawału a więc ostatki. Zapraszamy więc Państwa na "Taneczny, walentynkowo-ostatkowy wieczór". Będzie romantycznie, nastrojowo i aromatycznie! Szef kuchni zaserwuje skomponowane na tę okazję menu. Wasze muzyczne apetyty zaspokoi DJ Adams puszczając muzykę na specjalne zamówienia z dedykacją. Jeśli macie Państwo Waszą wspólną piosenkę, dla Was wyjątkową, zadedykujcie ją swojej ukochanej osobie i zatańczcie w jej rytm.

14 lutego obchodzimy Walentynki- święto wszystkich zakochanych. Aby uczcić ten wyjątkowy dzień i w romantyczny sposób okazać uczucia swojej drugiej połowie zapraszamy na nastrojową kolację w blasku miłosnych kolorów i przy wspaniałej romantycznej muzyce. W ten wyjątkowy wieczór, wspólnie spędzone chwile powinny dostarczyć gorących emocji w wyjątkowej atmosferze. Karczma Wiejska zadba o to z pewnością.

Kocham Cię!!! Powiedz to w Karczmie Wiejskiej
Kocham Cię!!! Powiedz to w Karczmie Wiejskiej


Zapraszamy do rezerwacji stolików na 13 luty i 14 luty. Cena menu w dniu 13 lutego wynosi 75 zł/os i obejmuje: zupę krem, danie główne, deser, napój, zabawę taneczną. Dania 14 lutego zamawiane z karty. Rezerwacje można składać telefonicznie pod numerem (32) 447-18-82, mailowo: marketing@epart.eu lub osobiście w Jankowicach w Karczmie Wiejskiej. Ilość miejsc ograniczona.

Szczegóły w zakładce aktualności na stronie internetowej www.karczmawiejska.pl oraz na Facebooku w wydarzeniu "Taneczny walentynkowo-ostatkowy wieczór w Karczmie Wiejskiej" oraz "14 Luty Dzień Zakochanych w Karczmie Wiejskiej".

Dzień zakochanych 14 lutego w Europie zachodniej obchodzony jest już od czasów średniowiecza. Kim był św. Walenty - patron tego miłosnego święta? Najpopularniejsza legenda głosi, że święto to ustanowione zostało na pamiątkę Walentego, rzymskiego księdza żyjącego w czasach cesarza Klaudiusza II. Władca ów nie pozwalał swoim żołnierzom wstępować w związek małżeński, ponieważ uważał, że wolni mężczyźni są lepszymi wojownikami. Ksiądz Walenty potajemnie udzielał im ślubów. Został on stracony z tego powodu, ale wdzięczni mu młodzi ludzie zaczęli czcić dzień jego śmierci jako dzień miłości.

Kocham Cię!!! Powiedz to w Karczmie Wiejskiej
Kocham Cię!!! Powiedz to w Karczmie Wiejskiej


43-215 Jankowice
ul. Żubrów 112

tel. 32 447 18 82REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA