pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 19 stycznia 2018
  • wyświetleń: 2130

[ZDJĘCIA] Koncert Zimowy w szkole w Czarkowie

W niedzielę, 14 stycznia w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Czarkowie odbył się Koncert Zimowy. Wydarzenie rozpoczęło się od występu wokalistek Pszczyńskiego Studia Piosenki i Rehabilitacji Głosu "VoicePess".

Koncert Zimowy w szkole w Czarkowie - 14.01.2018 · fot.


Uczennice przygotowane przez panią Barbarę Brodę-Malon w składzie: Natalia Szafron, Anna Stalmach, Małgorzata Czopek, Maria Baron, Zofia Pławecka, Julia Szyja i Magdalena Młynarska wprowadziły wszystkich w ciepły, magiczny klimat. Następnie z zimowym przesłaniem dla rodziców i zaproszonych gości wystąpili uczniowie naszej szkoły prezentując scenki z zamku Królowej Śniegu, przeplatane pięknymi tańcami i śpiewem.

Uczniowie w specjalnie przygotowanych strojach oraz w zimowej scenerii z dużym przejęciem i poświęceniem wiernie odtworzyli swoje role. Kiedy artystyczna część dobiegła końca, wszyscy występujący na scenie, otrzymali gromkie brawa, które były uznaniem za piękne wykonanie przedstawienia. Na zakończenie głos zabrała pani Ddyrektor- Jolanta Skrzyńska, dziękując wszystkim za obecność, a aktorom i wokalistom za trud i wysiłek włożony w przygotowanie koncertu.

Serdeczne podziękowania składamy wokalistom Pszczyńskiego Studia Piosenki i Rehabilitacji Głosu "VoicePess", ich mentorce - pani Barbarze Brodzie-Malon, aktorom, wokalistom, tancerzom, rodzicom i wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania koncertu. 

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Kornela Makuszyńskiego w Czarkowie

43-211 Czarków
ul. Powstańców Śląskich 25

tel. 032 2114759

L. Tyc

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.