pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 28 grudnia 2017
  • 31 grudnia 2017
  • wyświetleń: 629

​Tak narodził się show biznes! "Król rozrywki" premierowo z Multikinie

"Król rozrywki" zbiera doskonałe recenzje. Wielu krytyków twierdzi, że jest jeszcze lepszy niż słynny "La La Land". Z pewnością trzeba przekonać się o tym samemu, wybierając się na premierowe pokazy w Multikinie. Musical będzie można zobaczyć już od 29 grudnia!

Inspirowany losami legendarnego P.T. Barnuma film opowiada historię wizjonera, gotowego na wszystko, by urzeczywistnić ideę olśniewającego widowiska, który stał się sensacją na miarę światową. "Król rozrywki" to oryginalny musical, który ukazuje narodziny amerykańskiego przemysłu rozrywkowego. W filmie reżyserowanym przez Michaela Gracey’a wykorzystano piosenki nagrodzonych Oscarami Benj Pasek i Justina Paula ("La La Land"). W rolach głównych występują: Hugh Jackman, Michelle Williams, Zendaya, Zac Efron i Rebecca Ferguson.Bilety na pokazy premierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.