pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 21 grudnia 2017
  • wyświetleń: 1397

Dla każdego coś miłego, czyli Diablak zaprasza na wyjazdy!

Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "Diablak" serdecznie zaprasza w najbliższym czasie na kilka interesujących wyjazdów. Wyjazdy adresowane są do szerokiej grupy odbiorców w każdym wieku, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie by miło spędzić czas.

Zapraszamy na:
  • wycieczkę rodzinną w Beskid Śląski - 7 stycznia,
  • wycieczkę turystyczna na Skrzyczne (najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego) - 21 stycznia,
  • kulig w Beskidzie Śląskim - 27 stycznia,
  • wyjazd na termy do Chochołowa - 4 lutego,
  • zajęcia na ściance wspinaczkowej - 5 stycznia.


Wszystkie szczegóły dotyczące wyjazdów i organizowanych imprez, są dostępne na stronie klubu www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl/

Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów turystyki, osoby chcące pochodzić po górach do uczestnictwa w wycieczkach organizowanych przez Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "Diablak". Naszym celem jest zachęcanie młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu, pozostajemy również otwarci na turystów i osoby w każdym wieku.

Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "Diablak" współpracuje przy organizacji wyjazdów z Powiatowym Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie, a także Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie.

Zapraszamy!

Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "DIABLAK"

43-200 Pszczyna
ul. 3 Maja 7

kom. 0504032040
kom. 0609555369

Agnieszka i Artur Wojciechowie

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.