pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 26 listopada 2017
  • 16 grudnia 2017
  • wyświetleń: 1471

Świat w butelce! Czyli Pszczyna winem stoi

Pszczyna jako miasto słynie z wielu atrakcji. Z roku na rok przyjeżdża coraz więcej turystów oczekując coraz więcej od miasta, które ich gości.

Koniec tego roku stoi jednak pod znakiem wina z całego świata. Całkiem niedawno w Cafe u Telemanna zaczęto obchodzić święto młodego wina, które przyjechało do nas prosto z Francji. Lokal mieszczący się tuż przy zamku w zabytkowej bramie wybrańców z tygodnia na tydzień zwiększa swój wybór win z całego świata.

By kompleksowo obsłużyć w zakresie win mieszkańców Pszczyny jak i przybywających turystów, Cafe u Telemanna wraz z Delikatesy & Spirytualia książęce mając na uwadze rosnącą świadomość oraz oczekiwania ludzi postanowili sprowadzić do Pszczyny więcej pozycji ze świata winiarstwa.

Do tej pory najczęściej wybieranymi kierunkami przy doborze win była Europa (Francja, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Węgry, Austria, Niemcy) oraz wina z Ameryki południowej.

Tym razem Delikatesy & Spirytualia Książęce wraz z Cafe U Telemanna postanowili przygotować trudno dostępne w Polsce "perełki" z egzotycznych dla wina krajów.

Co można znaleźć? Już od Piątku w sklepie Delikatesy & Spirytualia Książęce mieszczącego się na pszczyńskim rynku dostaniemy ciekawe pozycje win z takich krajów jak Turcja, Rumunia, Liban, Syria, Meksyk, Indie a nawet odległą... Japonię.

Wchodząc do sklepu nie sposób przejść obok tak ogromnej kolekcji win, która cały czas jest sukcesywnie powiększana przez właściciela.Czy w Pszczynie będziemy mogli liczyć na coś więcej? Czas pokaże jednak kierunek wydaje się jak najbardziej słuszny.

Na koniec pozostaje zaprosić Państwa do odwiedzenia sklepu "Delikatesów" i zanurzeniu się w świecie, który fascynuje, smakuje i pozwala na relaks.

Delikatesy & Spirytualia książęce

Pszczyna, Rynek 17

Godziny otwarcia:
  • od poniedziałku do soboty 10.00-20.00
  • niedziela 12.00-20.00


Parking dla klientów w ulicy Bramkowej (tuż za sklepem)


Delikatesy & Spirytualia Książęce

43-200 Pszczyna
ul. Rynek 17 (parking dla klientów od strony ul. Bramkowej)

tel. 32 447-05-31REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.