pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 23 listopada 2017
  • 1 grudnia 2017
  • wyświetleń: 754

Koncert: DJ HWR, DJ DRED i Survival w SPS 2.0

Za nami:

W piątek, pierwszego grudnia - grubo krojone bity w SPS 2.0!DJ Dred, DJ HWR i support band Survival zagrają w SPS.2.0 już w piątek, 1 grudnia. Otwarcie bram o godzinie 19.00. Wydarzenie potrwa w godzinach 21.0-4.00. Po koncercie impreza w klubie do rana.

Wstęp w dniu wydarzenia kosztuje 25 zł, a w przedsprzedaży - 20 zł. Rezerwacje: sps2.0@outlook.com

DJ HWR - DJ/Producent muzyczny
Jako DJ swoje umiejętności oraz imprezowy kunszt prezentował w większości miast naszego kraju, od Pomorza po Tatry, oraz poza jego granicami m.in. Niemcy, Francja, Czechy, Słowacja czy Ukraina.
Styl grania to kolaż przeróżnych gatunków muzycznych (RAP, REGGAE, FUNK) przesiąknięta wibracjami muzyki klubowej jak: TRAP, BASS MUSIC czy D'N'B, wszystko to jest okraszone dużą ilością skreczy, technik i zabawy z gramofonami. Autor sporej ilości mixtejpów i płyt, które odbiły się mocnym echem w polskim rapie.

Współpracował z takimi arystami jak: Grubson, Chada, BobOne, HEMP GRU, oraz wieloma innymi artystami zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

www.facebook.com/djhwr
www.grubokrojone.pl
SURViVAL / Skład Survivalu

Skład SURViVALU, czyli okoliczna [Bytom, Pszczyna, Cieszyn] Livebanda szerząca Silva Rerum Meine Jazdung Mea Maxima Culpa ÜberRap względnie zwany inkszym rock and rollem.

www.facebook.com/zespolsurvival/


SPS 2.0 European Artistic Center


SPS 2.0 European Artistic Center

43-200 Pszczyna
ul. Katowicka 26

kom. 692015661REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.