pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 7 listopada 2017
  • 30 listopada 2017
  • wyświetleń: 1084

Oferta Specjalna w Delikatesach & Spirytualiach Książecych

Nie masz pomysłu na prezent dla najbliższych? Nie wiesz, czym obdarować kontrahentów lub pracowników Nie musisz szukać już więcej! Mieszczące się na pszczyńskim rynku pod numerem 17 Delikatesy & Spirytualia, serdecznie zapraszają do zapoznania się ze swoją nową, bogatą ofertą!

Oferta Specjalna w Delikatesach & Spirytualiach Książecych


W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę najwyższej klasy pszczyńskich alkoholi marki "Książęca Tradycja". Na naszych półkach znajdą Państwo także własnoręcznie przyrządzane konfitury z owoców, tych bardziej popularnych oraz tych rzadko spotykanych na polskim rynku, takich jak jarzębina, figa czy pigwa, Posiadamy również duży asortyment słodyczy polskich, śląskich, oraz mnóstwo innych wyrobów regionalnych i kolonialnych.

Delikatesy oferują bogaty wybór win i alkoholi z całego świata. Ponadto komponujemy oryginalne zestawy upominkowe w rozmaitych opakowaniach z możliwością umieszczenia logotypu przedsiębiorcy, motywów świątecznych, życzeń w formie wizytówki, grawerunku lub haftu.

Każdy z naszych klientów może sam stworzyć swoją kompozycję z likierem, nalewką, wódką gatunkową i produktami regionalnymi.

Zapraszamy na zakupy!

Restauracja Frykówka

43-200 Pszczyna
ul. Rynek 3

tel. 032 4490020REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.