pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 2 listopada 2017
  • 2 stycznia 2018
  • wyświetleń: 1098

[Iskra Pszczyna] Zaproszenie na aktywne półkolonie zimowe

Za nami:

Podobnie jak w ubiegłym roku szkolnym MKS Iskra Pszczyna przy współpracy z Centrum Aktywności Ruchowej zapraszają do aktywnego spędzenia ferii zimowych.

Ferie zimowe to czas odpoczynku od szkoły i nauki, ale nie może to być czas stracony! Dlatego prosimy dzieci i młodzież z roczników 2005-2011, a także rodziców o zapoznanie się z przygotowaną ofertą.

Treningi piłkarskie, zwiedzanie stadionu Górnika Zabrze, zajęcia z animatorem i wyjazdy do Parku Wodnego to tylko niektóre z atrakcji, podczas których w czasie ferii w roku szkolnym 2016/2017 świetnie bawiła się ponad setka uczestników. Tym razem również przygotowaliśmy ofertę dla wszystkich, którzy lubią aktywny wypoczynek.

W tegorocznym programie m.in. kolejny wyjazd do Aquaparku, zajęcia sportowe i aktywizujące z animatorem, zwiedzanie kolejnego Stadionu Piłkarskiego, a w związku z dużym zainteresowaniem przewidujemy także utworzenie grupy teatralno-artystycznej i grupy rolkarzy.

Do udziału w półkoloniach, które odbędą się w pierwszym tygodniu ferii zimowych (29 stycznia - 2 lutego) zapraszamy dzieci i młodzież urodzoną w rocznikach od 2005 do 2011. Spieszcie się - ilość miejsc ograniczona!

Miejscem bazowym półkolonii będzie Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie przy ul. Kazimierza Wielkiego 5, a codziennie dzieci będą miały zapewnione dwa posiłki oraz opiekę w godzinach od 8:00 do 14:00. Istnieje możliwość zostawienia dziecka wcześniej, a także późniejszego odbioru.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 665 736 645.

Zapraszamy!

MKS Iskra Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.