pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 30 października 2017
  • wyświetleń: 793

Spotkanie autorskie z Melanią Kapelusz w pszczyńskiej bibliotece

26 października odbyła się druga z imprez dofinansowanych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu "Partnerstwo dla książki". Program realizowany w MPBP w Pszczynie nosi nazwę "Książka leczy".

Spotkanie autorskie z Melanią Kapelusz w pszczyńskiej bibliotece - 26.10.2017 · fot.


- Współpracujemy ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Pomocy Uczniom z Upośledzeniem Umysłowym przy Zespole Szkół nr 3 Specjalnych w Pszczynie "Razem". W szkole specjalnej, w jej bibliotece odbyło się spotkanie autorskie z panią Melanią Kapelusz - poinformowała pszczyńska biblioteka.

Pisarka, autorka książek dla dzieci i młodzieży, spotkała się z 24. uczniami tej szkoły. Poza przedstawienie swojej twórczości pani Melania rozmawiała z młodymi ludźmi o uczuciach, emocjach towarzyszącym nam wszystkim na co dzień. Uczniowie rysowali ilustracje do przeczytanych przez panią Melanię opowiadań. Spotkanie było tak angażujące dla obu stron, że przedłużyło się i wszyscy wyszliśmy bardzo zadowoleni. Dzieci nie mogły rozstać się z pisarką.

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie

43-200 Pszczyna
ul. Piastowska 1

tel. 032 2104244
tel. 032 4471006

new / pless.pl, źródło: M-PBP Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.