pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 16 października 2017
  • wyświetleń: 1155

[ZDJĘCIA] Jesienna rodzinna wycieczka w Beskid Śląski

W niedzielę, 15 października grupa klubowiczów wzięła udział w kolejnej w tym roku kalendarzowym wycieczce rodzinnej. Wycieczka okazała się być rodzinną w pełnym tego słowa znaczeniu, gdyż zdecydowaną większość uczestników stanowili właśnie rodzice z dziećmi, chociaż kilku dojrzalszych turystów też zdecydowało się na wspólny spacer w towarzystwie najmłodszego pokolenia klubowiczów.

Jesienna rodzinna wycieczka w Beskid Śląski - 15.10.2017 · fot.


Podczas bardzo sprawnie przebytej trasy mieliśmy okazję doświadczyć typowo letnich, słonecznych warunków pogodowych, przy jednocześnie wszechobecnym krajobrazie górskiej jesieni. Piękne widoki, głównie na pasmo Stożka i Czantorii, towarzyszyły nam przez cały czas trwania wycieczki. Po przebyciu trasy: Ustroń Polana - Orłowa - Równica - Ustroń Polana, klubowicze osiągnęli łącznie 10 km i 500 metrów przewyższeń oraz zdobyli 15 punktów dla Hospicjum Św. Ojca Pio w Pszczynie.

Jako organizatorzy cieszymy się zainteresowaniem naszymi wycieczkami. Do udziału w naszych wycieczkach, zachęcamy również grupy szkolne pod opieką nauczyciela. Na najbliższą wycieczkę górską zapraszamy w niedzielę, 12 listopada - wycieczka rodzinna w Beskid Mały oraz 19 listopada - wycieczka na Baranią Górę w Beskidzie Śląskim. Zapraszamy też na Jarmark Bożonarodzeniowy we Wiedniu w sobotę, 2 grudnia. Wszystkie szczegóły dotyczące wyjazdów i organizowanych imprez, są dostępne na stronie klubu: www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl.

Jesienna rodzinna wycieczka w Beskid Śląski - 15.10.2017 · fot.


Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów turystyki, osoby chcące pochodzić po górach do uczestnictwa w wycieczkach organizowanych przez Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "Diablak". Naszym celem jest zachęcanie młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu, pozostajemy również otwarci na turystów w każdym wieku.

Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "Diablak" współpracuje przy organizacji wyjazdów z Powiatowym Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie a także Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie.

Jesienna rodzinna wycieczka w Beskid Śląski - 15.10.2017 · fot.


Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "DIABLAK"

43-200 Pszczyna
ul. 3 Maja 7

kom. 0504032040
kom. 0609555369

Agnieszka i Artur Wojciechowie / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.