Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 3 października 2017
  • 26 października 2017
  • wyświetleń: 2140

Mama na wychodnym - spotkania w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu

Za nami:

Masz już dosyć siedzenia w domu? Chciałabyś spędzić kreatywnie czas w fajnym gronie? Chcesz wymienić się doświadczeniami? Koniecznie zajrzyj do Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu w każdym czwartek o godzinie 10.00. To właśnie wtedy swoje spotkanie mają "Mamy na wychodnym".

Mama na wychodnym to spotkania skierowane dla kobiet w ciąży, tych które planują mieć dziecko i dla tych już cieszących się maleństwem w domu. Głównym celem spotkań jest umilanie czasu mamom, alternatywa dla codziennych nudnych spacerów w to samo miejsce. Będziemy rozmawiać i dzielić się doświadczeniami, uczestniczyć w warsztatach i spotkaniach z ludźmi, którzy podpowiedzą nam jak sobie radzić w różnych sytuacjach. Zaplanujemy i wykonamy kącik dla dziecka, przerobimy ulubione ubrania, aby mamy czuły się swobodnie i zadbamy o kondycję i dobre samopoczucie oraz o wszystko to, co niezbędne dla mamy i maleństwa.

Każde spotkanie będzie miało osobisty charakter tak, by wszystkie Panie mogły przedstawić swoje pomysły, wyrazić potrzeby i zaprezentować swoje talenty, by czuły, że mają swój wkład w nasze spotkanie.

Zachęcamy do przyjścia z maluszkami! Podczas spotkań w spokoju będzie można nakarmić oraz przebrać dziecko i nikomu nie będzie to przeszkadzało.

Spotkania odbywają się w każdy czwartek o godzinie 10.00. Koszt zajęć to kwota 30 zł/m-c. Zachęcamy do zgłaszania swojego uczestnictwa w biurze GOKu. Biuro Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-19.30. Kontakt: e-mail: iwona@kulturasuszec.pl, telefon: (32) 212-44-91. Zachęcamy również do odwiedzenia strony www.kulturasuszec.pl lub Facebooka.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu


43-267 Suszec
ul. Ogrodowa 22

tel. 32 212 44 91
fax 32 212 44 91
kom. 664 006 906

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA