Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 28 września 2017
  • wyświetleń: 935

Zorganizuj Dni Sąsiada - otrzymasz pakiet startowy, wsparcie finansowe

Wspólny czas? To najlepszy czas! Dni Sąsiada to inicjatywa Fajnych Babek, mieszkanek gminy Suszec, które postanowiły zająć się tematem aktywności sąsiedzkiej w swojej gminie. Zróbmy coś wspólnie z naszym sąsiadem... Bo dobry sąsiad jest naszym najlepszym krewnym!

Macie sąsiedzki pomysł na piknik, rozgrywki w "siatę" czy kocykowo dla dzieciaków? Chcecie zrobić grilla, warsztaty jazdy na jednokołowym rowerze albo grupowe budowanie z klocków LEGO na czas? Super!

- Przyjdźcie do Gminnego Ośrodka Kultury ze swoim pomysłem, a dostaniecie nie tylko pakiet startowy w postaci plakatów, balonów, tatuaży i plakietek, ale też możemy was wspomóc drobną kwotą na niemalże dowolny cel związany z Waszym pomysłem, wspomóc w promocji i doradzić, jak podejść do tematu - zachęcają pracownicy GOK-u.

Wpadnij do GOKu na kawę, uzyskaj dodatkowe informacje i podziel się pomysłem! Możesz też napisać na: dnisasiada@kulturasuszec.pl.

Projekt finansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu


43-267 Suszec
ul. Ogrodowa 22

tel. 32 212 44 91
fax 32 212 44 91
kom. 664 006 906

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA