pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 25 września 2017
  • 30 października 2017
  • wyświetleń: 4286

Planeta Smaku : catering na każdą okazję!

Smaczne jedzenie, piękne podanie, wykwalifikowana obsługa oraz szeroki zakres usług - taka jest Planeta Smaku! Oferujemy naszą wizję kuchni wszystkim spragnionym dobrego smaku - zarówno klientom indywidualnym jak i firmom. Realizujemy zlecenia w całym województwie (i dalej!).

Planeta Smaku: catering na każdą okazję


Czym się zajmujemy? Klientom indywidualnym oferujemy catering z dostawą we wskazane miejsce. Na życzenie aranżujemy cały scenariusz przyjęcia, zapewniamy obsługę oraz niezbędną zastawę i dekoracje.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowymi zestawami biesiadnymi - każdy znajdzie tu coś na ząb!

Dzięki współpracy z Centrum Dietetycznym Naturhouse specjalizujemy się również w przygotowywaniu diet pudełkowych z dostawą do domu. Udowadniamy, że dieta nie musi być męcząca i nudna!

Nasza oferta skierowana jest także do firm. Lata doświadczenia w branży pozwalają nam na zorganizowanie właściwie każdego rodzaju imprezy - od eleganckiego bankietu po imprezę plenerową. Ponadto przygotowujemy obiady regeneracyjne, lunche dla pracowników biurowych w korzystnych abonamentach oraz obsługujemy firmowe stołówki.

Masz pytania? Chciałabyś dowiedzieć się więcej? Napisz do nas: biuro@planetasmaku.net lub zadzwoń 881-000-233.REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.