pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 25 września 2017
  • wyświetleń: 619

[ZDJĘCIA] Pierwszy raz w tym roku szkolnym wspinali się z Diablakiem

22 września odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym zajęcia na ściance wspinaczkowej, organizowane w ramach działalności Uczniowskiego Klubu Sportowo-Turystycznego "Diablak".

Wspinali się z "Diablakiem" - 22.09.2017 · fot.


Uczestnicy piątkowych zajęć doskonalili poznane wcześniej techniki wspinaczkowe. Osoby, które wybrały się pierwszy raz, poznały podstawowe zasady asekuracji i wspinania oraz praktycznie je przećwiczyły. Amatorzy wspinaczki przede wszystkim dbali o bezpieczeństwo oraz o jak najlepsze wykorzystanie czasu, żeby jak najwięcej się nauczyć i technicznie poćwiczyć.

Wspinali się z "Diablakiem" - 22.09.2017 · fot.


Jako organizatorzy tych wyjazdów mamy nadzieję, że uda nam się rozbudzić zainteresowanie tą formą aktywności fizycznej wśród młodzieży naszego powiatu i kontynuować systematyczne wyjazdy szkoleniowe. Ciągle liczymy na zainteresowanie tą formą rekreacji uczniów pszczyńskich szkół. Zapraszamy do współpracy z nami również zainteresowanych nauczycieli ze szkół powiatu pszczyńskiego. Ze swej strony dokładamy wszelkich starań, aby zajęcia były jak najbezpieczniejsze.

Wspinali się z "Diablakiem" - 22.09.2017 · fot.


Adresatem niniejszych zajęć jest przede wszystkim młodzież szkół powiatu pszczyńskiego. Klub kontynuuje kolejny cykl szkoleń wspinaczkowych, zarówno dla uczniów już wspinających się, jak i dla tych, dla których był to pierwszy kontakt z tym sportem. Zajęcia odbywają się dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Pszczynie i Urzędu Miejskiego w Pszczynie.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym wyjeździe na ściankę, który odbędzie się 27 października, a szczegóły i zapisy na stronie Klubu www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl.

Wspinali się z "Diablakiem" - 22.09.2017 · fot.


Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "Diablak" współpracuje przy organizacji wyjazdów z Powiatowym Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie a także Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie.

Uczniowski KlubSportowo-Turystyczny "DIABLAK"

43-200 Pszczyna
ul. 3 Maja 7

kom. 0504032040
kom. 0609555369

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.